חפש

  אמנת השירות שלנו

  אנו מבינים ששירות איכותי נמדד גם במהירותו. ולכן, אמנת השירות שלנו מדגישה את נושא האספקה המהירה ואת זמן ההמתנה הקצר מביצוע הרכישה להגעת המוצרים אליכם. אנו מגיעים כמעט לכל יישוב בישראל* וההבטחה שלנו: בתוך 3 ימי עסקים הזמנתכם תגיע באמצעות שירות Boxit ותוך 4 ימי עסקים באמצעות שליח עד הבית!
  _ שירות הלקוחות שלנו מקצועי ואדיב, וישמח לספק תשובות לגבי האתר, המגוון, הזמנתכם או כל שאלה אחרת. מוקד השירות פעיל בימים א'-ה' בין השעות 16:00 – 08:00  בטל' 073-2111455 או בצ'אט שבתחתית האתר. אנו מבטיחים לתת לכם שירות מקצועי, מביצוע ההזמנה ועד מסירתה לכם.                      
                                     
  _

  כשהיינו ילדים, הכיף הכי גדול בלקבל מתנה היה לפתוח את האריזה. ורדינון מחזירה לכם ולמי שתבחרו את אותו הכיף: באפשרותכם לארוז את המוצרים באריזות מתנה ייחודיות שעוצבו במיוחד עבור האתר. בכדי להפוך את המתנה לאישית יותר אנחנו מזמינים אתכם להוסיף כרטיס ברכה עם הקדשה אישית שנדפיס ונוסיף לאריזה עבורכם**. מפנק, אמרנו כבר?

  חשוב לנו שתרגישו בטוחים בכך, שאם לא תהיו 100% מרוצים מהמוצרים שתקבלו – תוכלו להחזיר אותם ולקבל את מלוא כספכם בחזרה. זה אמיתי: אנו מאפשרים לכל לקוח לשנות את דעתו לגבי הרכישה, אפילו 60 יום מקבלתה. הרגישו בטוחים לקנות מהבית, וגלו עולם חדש של נוחות.

  *בכפוף לתקנון האתר. לרשימת היישובים המלאה הקליקו כאן.
  ** החברה שומרת לעצמה את הזכות לגבות תשלום עבור השירות.
      יש לבחור בשלב התשלום בקופה.